Ürünler

Çift komponentli, reaksiyon kurumalı, epoksi reçine esaslı son kat boyadır. Fiziksel ve kimyasal etkenlere dayanıklı, kolay temizlenebilen, mekanik mukavemeti yüksek bir zemin kaplama malzemesidir.
Yüksek esneklik, yapışma gücü ve mükemmel aşınma direncine sahip olan bu ürün çok hızlı kuruma özelliği de taşımaktadır. Tuzlu suya ve kimyasallara karşı yüksek mukavemet sağlar. Gece görüşünü kolaylaştıran aydınlanma faktörü yüksektir
İzosiyanat reçine esaslı çift komponentli sonkat parlak boyadır. Her türlü metal yüzeylerde sonkat boya olarak kullanılır.Su ve solventlere dayanıklılığı yüksektir, İki komponentli, kimyasal etkenlere ve UV’ye dayanıklı, parlak bir boyadır.
Çıplak metal üzerine, selülozik tiner ile inceltilerek uygulanır. Esnek yapısıyla üzerine uygulanacak endüstriyel sonkat boyalar için koruyucu amaçlı kullanılır. Kuruma süresi kısadır. Uygulandığı yüzeyde fırça izi bırakmaz.
Yapışma gücü yüksek, esnek yapıya sahip dayanıklı bir astardır. Üzerine uygulanacak endüstriyel sonkat boyalar için koruyucu amaçlı kullanılır. Kuruma süresi kısadır. Fırça izi bırakmaz.
Stiren modifiye alkid reçine içerikli sanayi boyasıdır. Her türlü makine aksamı, tarım, ev, bahçe aletleri, traktör, römork, ekovat, transformatör, oto radyatör aksamları, varil, vana, çelik dolap ve masa boyamada kullanılır.
Stiren modifiye alkid reçine içerikli sanayi boyasıdır. Çıplak metal ve astarlanmış yüzeylere çok iyi yapışan, uzun süre solmayan, isteğe göre mat veya parlak dekoratif görünümlü yüzeyler oluşturan, metal işçiliği sırasında meydana gelebilecek kusurları kolayca kapatan endüstriyel son kat boyadır.
Solvent bazlı, Alkid bağlayıcı esaslı sentetik astardır. İç ve dış mekânlarda duvar, ahşap, beton, alçı ve metal yüzeylere uygulanabilir. Fırça izi bırakmaz.
Solvent bazlı, Alkid bağlayıcı esaslı olan üstün bir sentetik astardır. Fırça izi bırakmaz. Üzerine uygulanacak sentetik boyalar için koruyucu amaçlı kullanılır.
Alkid bağlayıcı esaslı, antikorozif önleyici özelliği olan sentetik astardır. İç ve dış mekânlarda her türlü metal yüzeyler için pas önleyici olarak kullanılır, üzerine uygulanacak sentetik boyalar için sağlam bir zemin oluşturur.
Solvent bazlı, Alkid bağlayıcı esaslı, pas önleyici özelliği olan üstün bir sentetik astardır. İç ve dış mekânlarda her türlü metal yüzeyler için pas önleyici olarak kullanılır, hızlı kurur ve esnek yapıya sahiptir. Üzerine uygulanacak sentetik boyalar için sağlam bir zemin oluşturur.
Alkid bağlayıcı esaslı, dekoratif görünümlü yarı mat sentetik son kat boyadır. Fiziksel ve kimyasal etkilere direnci yüksek, saten matlığında sonkat boyadır. Silinebilir. Yüksek yayılma özelliği ile uygulandığı yüzeye mükemmel bir görünüm kazandırır.
Alkid reçine esaslı, parlak sentetik sonkat boyadır. Örtücülüğü, yapışma ve kaplama gücü yüksektir. Fırça izi bırakmaz, silinebilir. Fiziksel ve hafif kimyasal etkilere karşı dayanıklıdır.
 Sayfalar : 1 2 3
EKMEL Boya Kim. İnş. Taah Taş.
Turz. Plast. Amb. ve Orman Ürün. İth.İhr. San. Tic. Ltd .Şti.

Ivogsan Agaç İşleri Sanayi Sitesi 1377 Sok. No:29 Ivedik / Yenimahalle / ANKARA
Tel:+90(312) 395 10 94
Fax:+0(312) 395 50 38
info@imgeboya.com.tr
http://www.imgeboya.com.tr
© Copyright 2013 - EKMEL Boya Kim. İnş. Taah Taş.
Turz. Plast. Amb. ve Orman Ürün. İth.İhr. San. Tic. Ltd .Şti.. All rights Reserved.